שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לנסיעה

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

ישנם רכבים שהבעלים שלהם לא מצליח למכור אותם בשוק הפרטי הרגיל במה שנקרא שוק מכוניות משומשות, יד שניה. ייתכן כי הן ישנות מדי, סובלות מיותר מדי בעיות ובכדי שיהיה עניין מצד מישהו לקנות את הרכב צריך לבצע עבודת שיפוץ רצינית. 

מכיוון שמציאת קונה פרטי שיסכים להיכנס להרפתקה כזו היא נמוכה עד כמעט בלתי אפשרית, נכנס לתמונה קונה רכבים לנסיעה כמו גרר חן.

למה הכוונה קונה רכבים לפירוק וגם לנסיעה?

ישנם קוני רכבים העוסקים בנוסף לפירוק רכבים, גם בקניית רכבים תקולים ומשמישים אותם כחלק מעיסוקם בחזרה לנסיעה ולאחר מכן מוכרים אותם כרכב נוסע. מדובר בעסק שיש לו את האמצעים מבחינת כוח אדם, מכשור, ציוד וחלקים לבצע את התיקון בעלות משתלמת, בשונה מבעלי הרכב שאין לו את המיומנות ולא את הכלים לבצע את התיקון. הרווח במקרה של קניית רכב לנסיעה, בשונה מקניית רכב לפירוק הוא מכירת הרכב למישהו אחר.

שימו לב! במקרה של מכירת הרכב שלכם לקונה רכבים למטרת נסיעה יש לבצע העברת בעלות על הרכב. אם לרכב שאתם מוכרים אין טסט בתוקף העברת הבעלות צריכה להתבצע במשרד הרישוי (ולא בבנק הדואר או באופן מקוון כפי שנעשה בעסקאות מכירת רכבים משומשים).

איך מתבצע תהליך מכירת הרכב לקונה רכבים לנסיעה?

באופן עקרוני במקרה של מכירת רכב (לא משנה למי), לא ניתן להימנע מביצוע תהליך של העברת בעלות. את העברת הבעלות ניתן לבצע בסניף דואר או לבצע אותו בהליך מקוון באינטרנט. על פי הנהוג, לרוב המוכר הוא זה שנושא בעלות תשלום האגרה להעברת הבעלות (האגרה לביצוע העברת בעלות אינטרנט נמוכה יותר מאגרה בבנק הדואר). למרות תפיסה נהוגה זו, בגרר חן מבינים שזו לא מקרה של מכירה והעברת בעלות רגילה ולכן מבינים שיש למצוא הסדר שיהיה מקובל על שני הצדדים.

טיפ מהיר מגרר חן – לא משנה לאיזו מטרה אתם מוכרים את הרכב הישן שלכם, לפירוק או לנסיעה, אל תשכחו לבטל את הביטוח על הרכב ולבקש החזר יחסי על תקופת הביטוח שעוד נותרה עליו.

שלחו לנו הודעה