שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק בירושלים

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

בדרך לירושלים ואף בעיר עצמה, על עמודי חשמל, גדרות הפרדה במיוחד במקומות שהם רכבים עוצרים ניתן למצוא שלטים בנוסח דומה ל”קונה רכבים לפירוק בירושלים”.

מה זה?, מי זה?, איך? ולמה בירושלים, מיד במאמר הקצר שלפניכם.

קניית רכבים לפירוק

שוק פירוק הרכבים – שוק הולך וגדל

המודעות העולמית והמקומית לתחום המחזור העלתה את העדפות שניתנות לתהליכים תומכי מחזור, במקביל, חל גם שיפור טכנולוגי משמעותי ומתמשך בתחום המחזור שהפך את פעולת המחזור למשתלמת לעוסקים בה. בעקבות כך, העשור האחרון מאופיין בתהליך מתפתח של כניסת עסקים הקונים רכבים לפירוק ולמחזור , אך חברת גרר חן הנמצאת בשוק כבר יותר מעשור, צברה מספיק ניסיון המאפשר לה לתת שירות יעיל, מקצועי, ייעוץ ללא עלות ובעיקר במחיר המשתלם ביותר למוכר.

למה דווקא ירושלים?

למרות היותה עיר הבירה ועיר חשובה היסטורית, לאומית ודתית ולא רק לנו, בתחום קניית רכבים לפירוק היא לא מיוחדת במיוחד מיתר ההערים. כמו בכל עיר גדולה גם כאן תוכלו למצוא עסקים הקונים רכבים לפירוק בעיקר משום שלשירות קרוב יש יתרונות של חסכון בזמן, חסכון בהוצאות ובסך הכל מייצר נוחות גבוהה יותר לכל הצדדים המעורבים.

חלקים המפורקים מהרכב והשימוש שנעשה בהם

רכב שנקנה לפירוק עובר תהליך ייסודי על ידי אנשי מקצוע בתחום הרכב והמכונאות, אלו פועלים להפריד את מרבית חלקי הרכב, ביניהם, חלקי דשבורד, חלקי מנוע, דלתות, ידיות, כסאות, ריפוד, פנסים, מראות, פסי פלסטיק, הגה ועוד. 

חלק מהחלקים הללו משמשים כחלקי חילוף (שניתן לרכוש בחנויות חלפים שונות), חלקים אחרים של הרכב המפורק הם חלקים המועברים למחזור, למשל, בלמים, שלדה, מתלה, חלקים בעלי אורך שימוש קצר כמו מסננים או משאבות, ובכלל חלקים שהשימוש שלהם הוא שימוש המייצר בלאי גבוה והם לא מומלצים לשימוש חזור.

הידעתם?

חלקי רכב משומשים ניתן למצוא בכל מקום. הרשתות החברתיות מאפשרות מגוון של פלטפורמות לפרסום חלקי למכירה, גם על ידי עסקים מורשים וגם על ידי אנשים פרטיים. יש יתרונות בשימוש בחלקים משומשים מסוימים ואנו ממליצים לרכוש אותם במקומות מוסמכים שגם יכולים לתת לכם שירות של הרכבה ואפילו אחריות לזמן מסוים.

שלחו לנו הודעה