שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

הורדת רכב

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

הורדת רכב מהכביש יכולה לפעמים להיות פעולה עם מעורבות רגשית מסוימת. קניתם רכב במיטב כספכם, הוא שירת אתכם ואת משפחתכם נאמנה, צברתם יחד אתו זיכרונות והנה הגיע העת להוריד אותו מהכביש, להיפרד.

אז בגרר חן הכנו לכם הסבר קצר ולא כואב לשאלות, מי, מה ומתי מורידים רכב מהכביש? וגם, איך עושים את זה נכון?.

מתי מורידים רכב מהכביש?

ניתן לזהות 2 נסיבות מרכזיות להורדת רכב מהכביש, כאשר כל אחת מהן כוללת בתוכה אפשרויות ומצבים נוספים.

1 – הרכב אינו כשיר לנסיעה על הכביש מבחינה בטיחותית וסביבתית (הרכב מזהם). את אי הכשירות הזו יכול לקבוע בוחן רכב בעת מבחן רישוי (טסט), שמאי הבוחן רכב לאחר תאונה וגם קצין משטרה בעקבות איתור רכב לא תקין. מצבי אי כשירות אלו ניתנים לשינוי במידה והליקויים הינם ברי תיקון ולא פחות חשוב האם התיקון שווה את העלות שלו עבור הבעלים?.

2 – כאשר בעל רכב מתמודד עם תקלות חוזרות של הרכב, תקלות המחייבות זמן מוסך, הוצאות כספיות ובאופן כללי נראה שהרכב כבר לא מצליח לבצע את המטרה שלו.

מה עושים עם רכב שהורד מהכביש?

הרכב היה ותמיד יהיה באחריות הבעלים שלו ולא משנה מה מצבו, הגדרתו, מיקומו או יכולת השימוש בו (למעט לאחר תאונת טוטאל לוס שאז הרכב עובר לידי חברת הביטוח). 

בפני בעל רכב שאינו מעוניין בהשקעה כספית להחזרת הרכב לתקינות או שנמאס לו להשקיע עוד ועוד בשמירה על תקינות הרכב, עומדות שלוש אפשרויות:

  • מכירת הרכב כרכב משומש (במידה ויש קונים).
  • מכירת הרכב לעסק המתמחה בקניית רכבים לפירוק או נסיעה.
  • העמדת הרכב בחנייה

איפה ניתן למצוא עסק הקונה רכבים?

ניתן למצוא ברחבי האינטרנט או כאן בחברת גרר חן שהינה עסק המתמחה בקניית רכב לפירוק או נסיעה. בגרר חן תקבלו ייעוץ ללא עלות, שירות מהיר (כולל גרירת הרכב) ותשלום במזומן על הרכב הישן שלכם.

טיפ מהיר מגרר חן – אם הרכב שלכם עומד ולא נוסע, דאגו להגדיר אותו במשרד הרישוי כרכב בסטטוס “הפקדה” (הקפאת רישיון הרכב), אחרת רישיון הרכב שלו נשאר בתוקף ויהיה עליכם לשלם אותו למרות שהרכב עומד ולא נוסע.

שלחו לנו הודעה