שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק תל אביב

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

איזה רכבים ניתן לפרק בתל אביב?

בהתאם להיות תל אביב עיר גדולה ומרכזית, ניתן למצוא בה שירות קניית רכבים לפירוק הכולל מגוון רכב של רכבים, החל מכלים דו גלגליים ועד למשאיות.

קונה רכבים לפירוק – דגשים

  • חפשו כמה הצעות מחיר והשוו בין המחיר והשירות
  • בררו מראש שהקונה הוא עסק עם רישיון וכי הוא מספק מסמך המעיד על קניית הרכב מכם
  • וודאו כי הרכב מועבר לפירוק ולא למטרות אחרות
  • וודאו כי שינוע הרכב העומד למגרש הפירוק הוא חלק מחבילת המכירה
  • ביקרו באתר של בעל העסק יספק לך מידע על מקצועיות ורצינות

תהליך גריעת הרכב במשרד הרישוי

לפני מכירת הרכב לפירוק עליכם לגרוע אותו ממצבת הרכבים הפעילים במערכת הרישום של משרד הרישוי. במידה ולא תעשו זאת, גם לאחר שהרכב פורק אתם תהיו אחראים על הרכב. למשל, במידה ולוחיות הרישוי שלו יזויפו ויותקנו ברכב אחר והוא יצבור דוחות הללו יחולו עליכם. 

תהליך גריעת הרכב מהרישום, נקרא גם ביטול רישיון רכב. עליכם להוריד מאתר משרד הרישוי את הטופס בשם הזה, למלא אותו ולהגיע פיזית בעצמכם (או לשלוח מיופה כוח) לסניף משרד הרישוי  הקרבו למקום מגורכם ולבצע שם פעולת הזדהות וביטול רישיון רכב. החל מרגע ביצוע פעולת הביטול הרכב מפסיק להיות קיים במערכות המידע של המדינה (בכלל זה של המשטרה).

חשוב לזכור, כי במידה והרכב עדיין עם אגרת רישוי בתוקף, ניתן למלא טופס אחר ולהגיש דרכו בקשה לקבל החזר של האגרה עבור תקופת הזמן שעוד נותרה.

הידעתם?

רכב עם ביטוח שעבר תאונה והוגדר על ידי שמאי רכב כרכב טוטאל לוס, עובר לבעלות של חברת הביטוח (אתם מקבלים ממנה פיצוי) והיא דואגת למכור אותו ורכבים אחרים שברשותה לפירוק.

שלחו לנו הודעה