שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק רמלה

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

סיטואציה – אתם בארוחה משפחתית, אחד המשתתפים מספר כי הרכב שלהם עושה להם הרבה בעיות והם התחילו לחשוב על קניית רכב חדש יותר. אתה מתעניין ושואל, “מה אתם מתכננים לעשות עם הרכב עם הישן?”. והתשובה היא, “כנראה שלא נצליח למכור אותו, אז כנראה נשאיר אותו בחצר”.

מתברר כי הרבה מאד אנשים לא מודעים לאפשרויות של מה ניתן לעשות עם רכב ישן, ובלי משים לב מוצאים את עצמם עם רכב עומד בחצר במשך שבועות וחודשים, במהלכם הרכב מחליד והופך למעיין שכונת מגורים לחרקים וזוחלים שחלקם עוד עלול למצוא את דרכו לבית.

קניית רכבים לפירוק

מה הפתרונות הקיימים לרכב ישן ברמלה?

כמו בעוד ערים, גם בעיר רמלה ניתן למצוא שירות של קונה רכבים לפירוק כמו גרר חן. שירות שבו, בעל הרכב מוסר נתונים ומידע על הרכב ומקבל הצעת מחיר לרכישה של הרכב לטובת פירוקו. ההצעה כוללת הגעה עד לבית או למקום בו הרכב נמצא, תשלום במזומן ולקיחתו.

פעולות שחשוב לעשות לפני לקיחת הרכב על ידי קונה הרכבים

  • וודאו כי אין ברכב מסמכים וחפצים אישים שלכם (אין לדעת מי יגיע לרכב לאחר שנמכר).
  • פרקו את לוחיות הרישוי משני הצדדים.
  • בטלו את רישיון הרכב במשרד הרישוי (יש ללכת פיזית או לשלוח מיופה כוח בכדי לבצע את המשימה).
  • דרשו לקבל מסמך מקונה הרכבים המאשר כי הרכב נלקח על ידו.

העברת בעלות לקונה רכבים לנסיעה

במידה וקונה הרכבים לפירוק שפניתם אליו מציע לכם לקנות את הרכב למטרת נסיעה, הוא כנראה מתרשם שהרכב במצב מספיק טוב וכי משתלם לו לתקן אותו (יש לו משאבים שלאדם פרטי אין). זכותכם כמובן להחליט אם למכור לצורך כזו או לא, במידה והחלטתם שכן, מדובר במכירה כמו מכירה רגילה ונדרש לבצע העברת בעלות של הרכב.

הידעתם?

ניתן לפנות למשרד הרישוי ולדווח על הרכב שלכם כרכב ב”הפקדה” שמשמעותו שהרכב ברשותכם אך לא עושים בו שימוש. דיווח זה מקפיא את תשלום אגרת רישיון הרכב החל מרגע הדיווח. 

זכרו! אי דיווח על “הפקדה” או ביטול רישיון רכב מחייב אתכם להמשיך לשלם דמי אגרת רישוי גם אם הרכב לא שמיש.

שלחו לנו הודעה