שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קניית מכוניות לפירוק

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

כמות הרכבים החדשים העולים על הכבישים בעולם ובישראל גבוהה הרבה יותר מכמות הרכבים שיורדים מהכביש. פער זה נוצר לא רק בגלל שכיום משקי בית מחזיקים 2-3 רכבים, אלא גם בגלל התחרות בין יצרני רכבים, גדילה עצומה בשיטות למכירת רכב משומש (מגרשי רכבים לדוגמא) ומגוון של אפשרויות תשלום המאפשרות קנייה של רכב בקלות עם פחות משקל כלכלי.

מכוניות ישנות נוסעות ועומדות

יש כיום לא מעט מכוניות ישנות בעלות רמת בטיחות נמוכה (במיוחד עבור הנוסעים בהם), בעלות רמות זיהום גבוהות, הממשיכות לנסוע על הכביש. במקביל, ניתן לראות מכוניות ישנות תקולות שעומדות במקומות ציבורים ומהוות מטרד המעמיס על החנייה והצפיפות ברחובות.

שני המצבים הללו לא בריאים, לא לתחבורה, לא לתושבי הסמוכים ולא לאיכות הסביבה. הפתרון הנכון הוא, מכירת הרכב לפירוק ולפרק את המשוואה הבעייתית.

פירוק ומחזור רכבים = חסכון באנרגיה

רכב ישן שנמכר לצורכי פירוק תורם תרומה ממשית לחסכון באנרגיה. הוא מצמצם את הצורך בכריית משאבים חדשים, מפחית את הצורך בתהליכי שינוע וניוד ופחות פעילות במפעלים הפולטים גזים ורעלים. למעשה הרכב ממשיך להתקיים רק בצורה אחרת.

תהליך קניית רכב לפירוק

גרר חן מתמחה כבר שנים רבות בקנייה של רכבים לפירוק. התהליך איתנו מאד פשוט. אתם מתקשרים ומספרים לנו על הרכב שלכם, אנחנו נקשיב באהבה (אנחנו מבינים עד כמה רכב יכול להיות בעל משמעות ריגשית), לאחר מכן ניתן לכם הצעה לקנייה כולל הסבר מלא. לאחר שסגרנו על מחיר מוסכם, אנחנו נגיע במהירות, נשלם לכם במזומן וניקח את הרכב באמצעות גרר.

לכם נשאר לעשות משהו קטן שרק אתם יכולים לעשות (אחרת היינו עושים את זה עבורכם). עליכם לבטל את רישיון הרכב במשרד הרישוי. תהליך פשוט ולא מסובך אך בלתי נמנע. 

טיפ מהיר מגרר חן – במידה והתחרטתם לאחר שכבר ביטלתם את רישיון הרכב אך, טרם מכרתם את הרכב לפירוק, אתם יכולים לבטל את הביטול. בהתאם לתקנות משרד הרישוי, עד 30 יום ממועד הביטול ניתן להגיש הצהרה המעידה על תקינות הרכב מאומתת על ידי עורך דין. במידה ועברו מעל 30 יום, יהיה עליכם להציג אישור ממוסך מורשה שהרכב תקין לנסיעה.  

שלחו לנו הודעה