שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

מכוניות לפירוק

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

פירוק מכוניות הוא פעולה הכרחית כאשר רכב שכבר הגיע למצב שבו הוא אינו יכול לשמש לייעוד שלו והוא הופך לרכב עומד. מכוניות לפירוק זה הפתרון הסביבתי הנכון והיחידי הקיים כיום שתורם באופן ישיר לאיכות הסביבה.

מה זה מכונית לפירוק?

לרוב זוהי מכונית ישנה שבעל המכונית הבין שאין הצדקה כלכלית או בטיחותית להמשיך להחזיק אותה, ובמקביל הוא לא מצליח למצוא קונה פרטי עבורה. במקרה כזה, המכונית יכולה להימכר לקונה רכבים לפירוק כמו גרר חן, שמשלם עבורה במזומן ומעביר אותה לתהליך פירוק לחלקים ולמחזור.

למי צריך לדווח שמכונית נמכרת לפירוק?

בעל הרכב צריך לדווח למשרד הרישוי על שינוי סטטוס הרכב, למעשה, מדובר בהגשת בקשה לביטול רישיון הרכב. לאחר שמשרד הרישוי אישרו שהרישיון בוטל, זה אומר שניתן למכור אותו והרכב הזה כבר אינו רשום במערכות המידע הרלוונטיות.

את הבקשה למשרד הרישוי צריך להגיש באופן פיזי במשרד הרישוי, באמצעות מילוי טופס מתאים (ניתן להוריד מאתר האינטרנט שלהם).

ומה אם קונה הרכב לא יפרק את הרכב ויעשה בו שימוש אחר?

זה כמובן לא דבר טוב. במקרה כזה מדובר בבעל עסק שעובר על החוק ומשמיש רכב שכבר אינו בעל רישוי בתוקף. אולם, מצב כזה יכול להתרחש רק עם הרכב נמכר ל”חאפר”, מישהו שהוא לא באמת עסק מוכר עם רישיון. כל עוד הרכב יימכר לעסק מוכר ותקבלו מסמך המאשר מכירה, הסיכויים ל”גניבה” של הרכב  למטרות אחרות נמוכים ביותר.

כמה מקבלים על מכירת רכב לפירוק?

המחיר נקבע לפי נתוני הרכב, שנתון, דגם ומצב הרכב מבחינה מכנית ומבחינה חיצונית פנימית. המחירים יכולים לנוע ממאות שקלים ועד לכמה אלפי שקלים. מוזמנים ליצור עם גרר חן כאן, לספר לנו על הרכב שלכם, לשלוח תמונות במידת הצורך ואנו ניתן לכם הצעת מחיר משתלמת, בכוללת תשלום במזומן במעמד הקנייה.

טיפ מהיר מגרר חן – לאחר קבלת אישור ממשרד הרישוי על ביטול רישיון הרכב ולפני מכירתו לקונה, דאגו לפירוק לוחיות הרישוי והוציאו אותם מידי שימוש (גזרו אותם). האחריות על לוחיות הרישוי היא שלכם. חשוב! לא למכור את הרכב עם לוחיות הרישוי אליו, גם אם הקונה מבטיח לכם שהוא ייטפל בזה.

שלחו לנו הודעה