שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים לפירוק רמת גן

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

כיום לאן שלא תפנו תתקלו בפרסומות המעודדות אותנו למחזר, ביגוד, פלסטיק, זכוכית, נייר, סוללות ועוד. תמצאו את הפרסומות על אוטובוסים, פחים, ברדיו ובטלוויזיה. לצערנו אחד התחומים שלא מקבל כלל מקום בתהליך העלאת המודעות למחזור הוא פירוק רכבים, וחבל.

רכב מורכב מסוגים שונים של חומרים שאת רובם ניתן בקלות יחסית למחזור, כך שלא מדובר בתהליך מורכב למדי לא בצד של המחזור ולא בצד הקודם לו של מכירת הרכב לפירוק.

קניית רכבים לפירוק

מחזור רכבים ברמת גן

תושבי רמת גן המבקשים להצטרף ולתמוך בתהליכי המחזור והם בעלי רכב ישן, מזהם, רווי בתקלות, יכולים לעשות זאת בקלות ובמהירות באמצעות חברת גרר חן המתמחה בקניית רכבים לפירוק תוך כדי שירות מהיר, אמין ובמחיר קנייה משתלם.

רווחים ישירים ועקיפים לבעל הרכב ממכירת רכב לפירוק

  • כסף מזומן ביד במקום רכב שעומד ומעלה חלודה בחצר
  • פינוי מקום בחצר או פינוי מקום חנייה ציבורי
  • תרומה לאיכות הסביבה – מחזור, צמצום זיהום
  • חסכון של כאבי רעש והתרוצצויות סביב ניסיונות מכירה של רכב שגם כך אף אחד לא ירצה לקנות
  • תרומה לבטיחות הנסיעה בכבישים לעצמכם ולאחרים

מחיר עבור מכירת רכב לפירוק

נציין מראש שמחיר רכב לפירוק אינו נעשה לפי מחירון רכבי יד 2 או איזה מחירון שהוא. המחיר אמנם נקבע לפי הנתונים של הרכב, אך הם נמדדים בהקשר היצע ודרישה של חלפים לרכב זה ומצבו המכאני המשפיע על כמות החלפים שיהיה ניתן להוציא ממנו. את כל אלו ניתן להעריך ביחס לכל רכב ברמה האישית. לצד זאת מחירי הקנייה של רכבים ישנים לפירוק נעים מכמה מאות שקלים ועד אלפי שקלים.

הידעתם?

החל משנת 2018 מפעילה מדינת ישראל תוכנית גריטה (פירוק) לרכבי דיזל מזהמים כחלק מהניסיון לצמצם את רמת הזיהום כחלק מאמנה בין לאומית לצמצום זיהום שישראל חתומה עליה. על פי התוכנית, נדרשים בעלי רכב דיזל (במיוחד רכבים כבדים) להתקין מסנן חלקיקים בצינור הפליטה. במידה ולא ניתן להתקין את המסנן או שבעל הרכב אינו מעוניין, עליו להעביר את הרכב לגריטה באחד המקומות שזכו במכרז ובתמורה הוא מקבל סכום כסף. גובה התשלום נקבע לפי דגם ומודל כלי הרכב.

שלחו לנו הודעה