שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

מי קונה רכבים לפירוק?

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

תחום קניית רכבים לפירוק התרחב מאד בעשור האחרון מבחינת היקף העוסקים בו ומבחינת היקף הרכבים העוברים בו. ההתרחבות בתחום התרחשה בעיקר בעקבות העלייה הכללית במודעות לזיהום הסביבה (רכבים מזהמים, רכבים מחלידים), הרצון העולמי לצמצום ככל הניתן את כמויות הטמנת פסולת באדמה, יחד עם שיפור משמעותי ביכולת הטכנולוגית של מחזור בכלל ומחזור רכבים בפרט. 

גרר חן עוסקים בקניית רכבים ישנים, רכבים לאחר תאונה, רכבים תקולים למטרה של פירוק חלקים והפיכתם לחלקי חילוף לרכבים אחרים או לחומרים עבור מפעלי מחזור.

מי קונה רכבים לפירוק?

עסק קונה רכבים לפירוק הוא עסק בתחום רכב ומכונאות. מדובר בבעלי מקצוע עם ניסיון בתיקון וטיפול ברכבים, עם ידע והבנה בחלקי רכב, מיומנות בפירוק ומיצוי שימוש בחלקים לשימוש חוזר. לרוב זה יהיה עסק עם יכולת טכנית, מכשור וכלי עבודה המאפשרים לו לבצע את הפעולה המדויקת של פירוק רכב. יכולים ליצור קשר כאן עם גרר חן ולקבל ייעוץ והצעת מחיר לקניית הרכב שלכם במזומן.

איך מפרקים רכב?

בעלי המקצוע עוברים על הרכב ומזהים חלקים שלו (מכאניים ולא מכאניים) הנמצאים במצב תקין לשמש חלקי חילוף (לעיתים יהיה צורך בניקוי או שיפוץ לחלק). דוגמא לחלקים אפשרים כחלקי חילוף: דלתות, מושבים, פנסים, מראות, רדיאטור, פלסטיקה מנוע ועוד. 

חלקים של הרכב שאינם שמישים או לא מתאימים לשימוש חוזר, מפרקים וממיינים לפי סוג החומר, פלסטיק, פלדה, נחושת, גומי וכדומה. בית העסק לאחר שצבר כמות מספיקה מחומר גלם מסוים מוכר אותו למפעל המחזור המתאים.

כמה עולה לפרק רכב?

קשה מאד לכמת עלות של פירוק רכב, שכן זה משתנה בהתאם לסוג הרכב ועד כמה החלקים שלו נזקקים בשוק. למשל, רכב ישן שאין דרישה בשוק לחלפים ממנו, הפירוק שלו יהיה מהיר כי רובו עובר למחזור. בכל מקרה, מדובר בתהליך של כמה ימים עד לסיום כל תהליך הפירוק והעברת הרכב כברזל למעיכה. 

טיפ מהיר מגרר חן – כאשר אתם בודקים אפשרות למכירת הרכב שלכם לקונה רכבים, וודאו כי המחיר שמציעים לכם כולל גם את גרירת הרכב ממקום הימצאו. בגרר חן הגרירה עלינו.

שלחו לנו הודעה