שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים משומשים

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

מכירת רכב משומש יכולה להיות חוויה מתישה ואף מטרידה. טלפונים בלי סוף, הסבר חוזר על הרכב (לרוב על אותן שאלות), אנשים שבאים לראות את הרכב, ושואלים עוד שאלות וחלק גם מבקשים לעשות סיבוב. 

הסיטואציה הזו מחמירה עוד יותר כאשר מדובר ברכב ישן או רכב לאחר תאונה, שאין עליו קופצים. במקרה כזה תוכלו למצוא פתרון בגרר חן, שייקנה מכם את הרכב המשומש, אמנם זה לא יהיה במחיר המחירון (כי ככל הנראה הרכב לא שווה את מחיר המחירון) אך במחיר משתלם ובמזומן.

האם קיים מחירון רכבים לפירוק?

אין בשוק מחירון שכזה מכיוון שמדובר בשוק העוסק ברכבים ישנים מאד, לרוב רכבים לאחר תאונה או רכבים תקולים שעומדים וקשה מאד לתמחר מחיר קבוע לרכבים כאלו.

רכב שעומד הוא רכב ש”מתבלה” במהירות גבוהה יותר והזנחה של רכב מובילה לירידה באיכות החלקים שלו. במקביל, ברכב לאחר תאונה לא באמת ניתן לדעת מה הנזק שנגרם לחלקים פנימיים ועד כמה הם יהיו שמישים כחלקי חילוף.

איך נקבע המחיר לקנייה?

המחיר נקבע לפי נתונים יבשים כמו שנתון ודגם הרכב, לצד שקלול נתונים משתנים כמו, רמת שוק דרישות חלפים לרכב הזה?, מחיר הברזל, מצב הרכב מבחינת מכאנית ומבחינת פלסטיקה ופחחות?, האם הרכב בתהליכי החלדה? האם הרכב עם מנוע או מצבר תקין? ועוד.

המחיר לרכב משומש למטרת פירוק ינוע בין מאות שקלים לאלפי שקלים בהתאם לכל הנתונים, וכמובן גם כחלק מהשיח עם הקונה.

רכב במצב "הפקדה"

אם טרם החלטתם מה לעשות עם הרכב?, אם אתם עדיין לא בשלים למכור את הרכב לפירוק והרכב עומד, חשוב שתבצעו תהליך של הפקדה. זהו תהליך דיווח למשרד הרישוי כי הרכב אינו בשימוש ואתם מבקשים להקפיא את רישיון הרכב. הקפאת הרישיון מפסיקה את תקופת התשלום על רישיון הרכב ובבוא העת אפילו תוכלו לקבל החזר על תקופת הרישוי של נוצלה. 

טיפ מהיר מגרר חן – אנחנו אמנם רוצים אתכם כלקוחות שלנו, אך מבינים שבעולם של היום נהוג לעשות השוואת מחירים, לכן אנחנו מזמינים אתכם לבדוק הצעות מחיר ולפנות אלינו כאן לקבל הצעה שווה יותר.

שלחו לנו הודעה