שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

פירוק רכבים ברחובות

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

בעל רכב ישן המתגורר ברחובות, לא צריך לשבור את הראש במציאת פתרון לרכב הישן והבעייתי שלו. ניתן למצוא בקלות פתרון מהיר, בתחומי העיר, שאינו מצריך מאמץ מיוחד ולמעשה מאפשר לקבל שירות איכותי ואמין עד הבית.

קניית רכבים לפירוק

שירות עד הבית

חברת גרר חן מתמחה ברכישת רכבים לפירוק מבית הלקוח, גם בעיר רחובות, כך שהדבר היחיד שתצטרכו לעשות זה לצאת החוצה לחנייה, לקבל את תשלום המכירה ולנופף לשלום לרכב.

המחיר הכי טוב לרכב הישן שלכם

כמו בכל תחום, גם במכירת רכב לפירוק מומלץ לעשות סקר שוק והשוואת מחירים. בדקו עם מספר בעלי עסק בתחום, תשאלו מה המחיר שישלמו לכם עבור הקנייה?, וודאו שהמחיר כולל גם את הובלת הרכב, וודאו שהם עסק מוכר עם רישיון ושאתם מקבלים אישור על מכירת הרכב.

מחירון לרכבים לפירוק

בשונה מתחום מכירת מכוניות יד שנייה למטרות שימוש פרטיות ברכב, בתחומי מכירת רכבים ישנים, תקולים או לאחר תאונה אין בנמצא מחירון משום שמעבר לנתוני הרכב הבסיסים יש נתונים נוספים המשפיעים על המחיר. בנוסף לרכבים אלו אין שוק קנייה פרטי אלא בעיקר שוק עסקי של בתי עסק הקונים רכבים לפירוק לצורכי מחזור וחלפים משומשים. 

המחיר שתקבלו עבור רכב שתמכרו לפירוק משתנה מרכב לרכב. לדוגמא, ניתן למצוא מצב שבו שני רכבים מאותו דגם ואותו שנתון הנמכרים לפירוק, המחיר עבורם יהיה שונה. הסיבה לכך היא, מכיוון שאחד נמצא במצב מכאני וגוף שמור ואילו השני מוזנח ופחות שמור ועל כן פחות חלקים ממנו יכולים לשמש כחלקי חילוף.

הידעתם?

יש קוני רכבים לפירוק שאין להם עסק מוכר ברישיון (מה שנקרא חאפרים) והם מציעים תהליך קנייה מהיר של הרכב. אנו ממליצים לבצע מכירה רק עם בית עסק עם רישיון ושיש כתובת מאחוריו. 

במכירה לחאפר אתם מסתכנים שהרכב שלכם לא באמת יפורק אלא יעבור שיפוץ ויהפוך לרכב “משטובה” – רכב מחוק בעגה המשטרתית. מדובר ברכב שלכאורה נמכר לפירוק אך בפועל עבר תהליך של שיפוץ המאפשר לו להמשיך לנסוע גם ללא רישיון רכב ועם לוחית רישוי גנובה או מזויפת.

שלחו לנו הודעה