שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קניית רכבים במזומן

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

תקועים עם רכב שבקושי מצליח לנסוע?, רכב שכל היום “מבלה” במוסך עם רכבים אחרים? או אולי תקועים עם רכב ישן שאף אחד לא מוכן לקנות?. הפתרון נמצא במרחק שיחת טלפון אחת לגרר חן.

גרר חן עוסק שנים רבות בקנייה של רכבים למטרות פירוק ולמטרות נסיעה. המטרה שלנו, לחסוך לכם כאב ראש, לבצע עסקה מהירה, לשלם לכם במזומן ובלי המתנה לכל מיני אישורים דיגיטליים. מזומן ביד ומיד.

איך אנחנו מרוויחים מרכב ישן?

קניית רכב ישן שעומד היא סוג של הימור. אנחנו קונים את הרכב בלי בדיקה, אנחנו בעיקר מסתמכים על המידע שמסרתם לנו. ללא בדיקה מעמיקה קשה לדעת כמה מהחלקים של הרכב מתאימים ושמישים כחלקי חילוף שזה חלק משמעותי מהרווח שלנו בעסקה. אמנם אנחנו מקבלים תשלום בעבור מכירת הברזל וחומרים נוספים למחזור אך זה הרווח המשני. כמובן שמרווחים יורדים ההוצאות שיש לנו עבור הגרירה ועבודת הפירוק עצמה שמצריכה מקצועיות, דיוק וזמן.

מי עוד מרוויח מלבד מבעל הרכב שמקבל תשלום במזומן מרכב שנשלח לפירוק?

הסביבה היא המרוויחה העיקרית ובעקבותיה גם אנחנו ובני משפחתינו. פירוק רכב למחזור, תורם בצורה ישירה למגוון תהליכים חשובים לשמירה על איכות הסביבה כמו, הפחתת זיהום, הפחתת הטמנה של פסולת באדמה, פחות צורך במשאבי טבע חדשים, חסכון באנרגיה של ייצור נוסף, של שינוע משאבים ועוד ועוד.

3 שאלות ותשובות קצרות

האם התשלום במזומן הוא רק עבור רכבים לטובת פירוק או גם עבור רכבים לנסיעה?

בגרר חן התשלום במזומן לכל סוג עסקה של קניית רכב. 

האם גרר חן הוא עסק מוכר?

בוודאי, גרר חן הוא עסק בעל רישיון תקף ומוכר בתחום כבר יותר מעשור.

מה אתם עושים עם לוחיות הרישוי של הרכב?

אם הרכב נקנה לנסיעה הן נשארות ברכב כחלק מהעברת הבעלות. אם הרכב נקנה לפירוק, הלוחיות נשארות אצלכם. במידה ותרצו נעזור לכם לגזור אותם ולהוציא אותם משימוש.

טיפ מהיר מגרר חן – וודאו מראש עם קונה הרכבים שבחרתם שגרירת הרכב היא חלק מהעסקה, שלא תופתעו במעמד הקנייה/מכירה. בגרר חן מתחייבים כי הגרירה היא על חשבוננו.

שלחו לנו הודעה