שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

קונה רכבים במזומן

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

עולם קניית רכבים לפירוק הוא עולם הפועל בשיטת הסחר המהיר. אין בו העברת בעלות, אין בו בדיקה של הרכב במוסך לפני קנייה ואין צורך בקנייה בתשלומים. עסקה מהירה, מתחילה בשיחת טלפון, מידע על הרכב הנמכר, קבלת הצעת מחיר, סיכום, הגעה למקום הימצאו של הרכב, תשלום במזומן לבעלים ולקיחתו בגרר אחר כבוד למגרש רכבים לפירוק.

למה תשלום במזומן?

בגרר חן מבינים שרכבים שעומדים הם סוג של מטרד עבור הבעלים שלהם והוא מחפש עסקה מהירה, בלי כאבי ראש, כלי שלבים והסכמים. לכן, בגרר חן, תקבלו גם ייעוץ חינם, גם הצעת מחיר משתלמת, גם שירות מהיר וגם תשלום במזומן. אין צרוך לחכות לאישור ההעברה או פירעון המחאה, פשוט סוגרים עסקה, בדיוק כמו פעם שהדברים היו פשוטים.

התשלום במזומן, אבל חייבים גם מסמכים

עסקת מכירה/קנייה רכב לפירוק היא לרוב עסקה שנעשית במזומן לטובת כל הצדדים, הרעיון הוא לפשט את התהליך ולעשותו יעיל ומהיר. אך במקביל, התהליך גם חייב להיות מתועד ברמה מסוימת. 

התיעוד מתחיל בהגשת בקשה של בעל הרכב לביטול רישיון הרכב במשרד הרישוי. הבקשה הזו תבטל את הרישום של הרכב במערכות המידע השונות של המדינה. תיעוד שני, הוא מצד קונה הרכבים שיספק מסמך המאשר שהרכב אכן נקנה מכם לפירוק, מסמך המכירה יכלול גם את פרטי העסק הקונה.

עיקול, שעבוד על רכב למכירה

על פי הנחיות משרד הרישוי לא ניתן למכור רכב בכל מסגרת שהיא כל עוד רובצים עליו חובות או עיקולים. על בעל הרכב מוטלת האחריות לטיפול בעניין לפני המכירה ולפני הגשת בקשה לביטול רישיון הרכב.

טיפ מהיר מגרר חן – לפני פנייה לקונה רכבים לפירוק, נסו לבדוק מה הערך של הרכב שלכם בתחום חלקי החילוף. ניתן לשאול את המוסכניק שמטפל לכם ברכב וניתן לבדוק גם בחנויות חלפים. נכון, אמנם לא תוכלו לדעת בדיוק כמה חלפים שמישים יהיה ניתן להוציא מהרכב בסופו של דבר, אך לפחות יהיה לכם מושג בסיסי על ערף הרכב וזה יהווה חלק מבסיס השיח שלכם עם קונה הרכבים.

שלחו לנו הודעה