שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

פירוק רכבים בפתח תקווה

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

יש לא מעט בעלי רכבים המתלבטים מה דרך הטיפול ברכב הישן שלהם? רכב שכמעט לא בשימוש, שבכל שבוע מדליק נורה אדומה אחרת או משמיע רעשים לא מוכרים. האם אפשר למכור רכב כזה או שאולי עדיף שיעמוד בחנייה? מכיוון שאין תועלת בהשארת רכב עומד ללא שימוש, במיוחד בעיר כמו פתח תקווה שהרכב אף עלול לתפוס חנייה של אחרים, האפשרות של מכירה היא ההגיונית, אך יש בה כמה אפשרויות. מה אומרת כל אפשרות, חסרונות ויתרונות מיד.

קניית רכבים לפירוק

מכירה רגילה (בעיר המגורים)

מרבית הרכבים המפורסמים למכירה באתרי מכירות פרטיים, נמכרים בעיר בה הם מפורסמים או לכל הפחות בעיר סמוכה. נתון הגיוני, לתושב פתח תקווה נוח יותר להגיע לראות רכב לקנייה בעיר שלו. הקושי במכירה של רכב ישן הוא שמעט מאד מעוניינים ברכב כזה לצרכים פרטיים, אך עדיין המוכר מוצא את עצמו עונה לעשרות טלפונים לאורך שעות היום וגם בלילה, שבסופו של דבר לא מבשילים לידי מכירה.

מכירת רכב לנסיעה

יש בתי עסקים המתמחים בקניית רכבים ישנים ותקולים בכדי לסדר אותם להיות בחזרה לרכבים נוסעים ולמכור אותם בחזרה. לבית עסק כזה שלרוב עוסק גם בקניית רכבים לפירוק יש משאבים וידע מקצועי לעשות זאת. המחיר שתקבלו עבור רכב למטרה כזו לא יהיה לפי מחירון של רכב יד 2 אלא בהתאם למצב הרכב, סוג ושנתון ומחיר מופחת מכיוון שהעסק הקונה משקיע בתיקון והשיפוץ. שימו לב, סוג מכירה זה מצריך ביצוע העברת בעלות.

מכירת רכב לפירוק

בית עסק המתמחה בקניית רכבים המועברים לתהליך של פירוק לצורכי מחזור. במכירה זו, הסכום שתקבלו עבור הרכב יהיה נמוך מסוגי המכירות האחרים, אך תוכלו “להיפטר” מהרכב במהירות, לחסוך לעצמכם כאב ראש וגם לתרום להפחתת הזיהום והגברת איכות הסביבה.

איך מוצאים למי למכור רכב לפירוק בפתח תקווה?

ניתן לבצע חיפוש באינטרנט (בדיוק כמו שעשיתם עכשיו) או לחלופין ליצור קשר עם גרר חן, לתת מידע ונתונים על הרכב ולקבל ייעוץ והסבר על התהליך וכמובן, הצעה משתלמת הכוללת שירות מלא עד הבית ללקיחת הרכב.

הידעתם?

המחיר שתקבלו על רכב שמכרתם לפירוק יכול לנוע בין 300 ₪ לכמה אלפים שקלים. תלוי במצב המכאני של  הרכב, בדגם ובשנתון.

שלחו לנו הודעה