שעות פעילות

24 שעות | ראשון - חמישי

פירוק מכוניות

נקנה את הרכב שלכם במהירות ותקבלו תשלום בכל דרך נוחה

העיר הגדולה מציעה הכל מהכל ובמהירות. תושב תל אביבי המבקש ל”היפטר” מכלי רכב ישן שלו צפוי לעשות זאת במהירות ובקלות. 

מכיוון שהעיר גדולה וצפופה ומקומות חנייה יש במשורה, לתושב תל אביב יש צורך בטיפול מהיר בנושא, מענה מהיר במחיר משתלם ניתן לקבל בגרר חן.

קניית רכבים לפירוק

פירוק מכוניות היא בבסיסה פעולה של איכות הסביבה. פעולה שתכליתה לצמצם את הזיהום שמייצר רכב עומד (נזילות שמן, תהליכי החלדה), פעולה שתכליתה להעביר את חומרי הרכב הלא שמישים למפעלי מחזור המייצרים חומרי גלם חדשים לשימוש ופעולה שתכליתה לצמצם את כמות פסולת ההטמנה באדמה.

האם המדינה מעודדת פירוק מכוניות?

כן ולא.

בשנים האחרונות המדינה מעודדת פירוק מכוניות (פעולה של גריטה – הפיכת רכב לגרוטאה לא שמישה) מזהמות הפועלות על מנוע דיזל בלבד. בעבר, לפני כעשור הייתה תוכנית לעודד בעלי מכוניות ישנים על ידי מתן מענק למי שהעביר את הרכב לגריטה. התוכנית הממשלתית הזו הסתיימה לאחר סיום התקציב שלה.

האם יש חלופה אחרת לפירוק מכוניות?

כיום אין חלופה הגיונית או אחרת התומכת גם בסביבה. רכב ישן או לאחר תאונה שעומד ולא שמיש הוא רכב שרק מייצר נזק. הוא תופס מקום חנייה של רכבים אחרים, הוא מהווה יעד לוונדליזם, מקור ללכלוך, חרקים וזוחלים ובכללי מהווה מטרד במיוחד כאשר הוא חונה במרחב ציבורי.

אם למדינה לא אכפת למה שלי יהיה אכפת?

למדינה כן אכפת, היא חתומה על אמנות בין לאומיות להפחתת זיהום, עידוד ושיפור פעולות של מחזור ואיכות הסביבה. ההנחה היא שברגע שימצא תקציב לתוכנית עידוד גריטה/פירוק רכבים הנושא יקבל דחיפה קדימה ממשלתית. אולם, עד אז האחריות היא של בעל הרכב, כאדם שחי כאן ויש לו משפחה והוא מבקש לדאוג לאיכות החיים שלו ושלה בהווה ובעתיד. מעבר לכך, במכירת הרכב ניתן לקבל תשלום מזומן במעמד עסקת המכירה (בגרר חן), כך שלא רק שאין כאן הפסד יש אפילו רווח.

איפה ניתן למצוא פירוק מכוניות?

אפשר לחפש אחר בעלי עסקים באינטרנט, ואפשר להגיע לאזורי תעשייה בהם יש מוסכי רכב שונים ולברר היכן יש מגרש למכירת מכוניות לפירוק. ואפשר לקבל מידע והסבר כאן בגרר חן בקלות ובמהירות בלי לצאת מהבית (אנחנו גם נגיע לקחת את הרכב מכם).

טיפ מהיר מגרר חן – לפני המכירה בצעו  חיפוש טוב ברכב, וודאו כי לא נשאר ציוד אישי ובמיוחד לא מסמכים אישיים שלכם. בדקו, מתחת למושבים, בתאים השונים, בתא המטען. אין לדעת לאן יגיעו מסמכים כאלו שנשארו בטעות מאחור.

שלחו לנו הודעה